14. 12. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Dnes je 14.12.2019

Svátek má Lýdie

Zítra má svátek Radana

Den matek

Den matek 2019Stalo se již tradicí, že se v naší obci slaví Den matek. Tentokrát připadl na 12.5.2019.

Letos nás přijel pobavit pan Josef Alois Náhlovský s kapelou KOZÍ BOBKY. Hudebně zábavná skupina je tvořena z umělců - Josef Alois Náhlovský, Josef Čičman a Petr Jandač. Populární komik předvedl senzačně svůj osobitý humor. Rozesmál nás veselými historkami ze života, duchaplnými vtipy a zaspíval společně s kapelou pěkné písničky.

Po vystoupení přišlo na řadu malé pohoštění v podobě obložených chlebíčků, zákusků a kávy. Všechny místní maminky a ženy obdržely dárkový kupón v hodnotě 500,- Kč do drogerie DM a kytičku.

Vystoupení v KD

Více fotografií ke stažení zde

Vytvořeno: 16. 5. 2019
Poslední aktualizace: 16. 5. 2019 11:31