16. 1. 2019

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle déšť, od 800m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Dnes je 16.1.2019

Svátek má Ctirad

Zítra má svátek Drahoslav

Zájezd Flora Olomouc 15.10.2011

Dne 15. října 2011 se uskutečnil zájezd na prodejní zahrádkářské trhy Flora Olomouc. Odjezd z Petrůvek byl v 8.00 hodin. Patronem této akce byl SDH v Petrůvkách.
Výstaviště Flora Olomouc, a s., patří k předním českým výstavnickým organizacím. Ročně organizuje patnáct vlastních výstav a veletrhů. K nejstarším - s více než půlstoletou tradicí - patří mezinárodní zahradnické výstavy FLORA OLOMOUC s jarní, letní a podzimní etapou. Areál se čtyřmi pavilony o celkové výstavní ploše 4.395 m2 nabízí společnost rovněž k pořádání dalších výstav, společenských, kulturních a sportovních akcí.
Velmi navštěvované jsou sbírkové skleníky kaktusové, tropické, subtropické a palmové. Zelený areál výstaviště, který se rozkládá v samém srdci Olomouce, patří ke klenotům města, kulturním i historickým.