20. 9. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Dnes je 20.9.2019

Svátek má Oleg

Zítra má svátek Matouš

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Neckyáda 29.8.2015

Večer regionální literatury

V rámci celostátního týdne knihoven, který byl letos organizací SKIP vyhlášen na první týden měsíce října, se v naší obecní knihovně uskutečnil dne 5.10.2018 Večer regionální literatury.

Pro tuto příležitost nám MěK Třebíč přichystala speciální tematický výměnný soubor knih; tento zaujal především dospělé čtenáře. Dále měli návštěvníci knihovny k dispozici řadu výtisků od regionálních spisovatelů z vlastního knihovního fondu naší knihovny – pro dětské čtenáře to byly například knížky od paní spisovatelky Gabriely Kopcové. K nahlédnutí byly též školní a obecní kroniky, které zapůjčil OÚ Petrůvky. Zpestřením večera byla malá ukázka tzv. BOOK ARTU – výroby dekorativních předmětů z vyřazených knih.

Více fotografií ke stažení zde

Vytvořeno: 15. 10. 2018
Poslední aktualizace: 15. 10. 2018 00:00