12. 11. 2019

zatazenosde

Bude zataženo, od JZ postupně občas déšť nebo přeháňky, v Čechách od 600m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C, na Moravě a ve Slezsku 5 až 9°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Dnes je 12.11.2019

Svátek má Benedikt

Zítra má svátek Tibor

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den stromu a dřeva
  • Mezinárodní den nevidomých

Rozlouření s prázdninami

Prázdniny utekly jako voda. A tak se v Petrůvkách v sobotu 1.9.2018, jako každý rok, konalo Rozloučení s prázdninami.

Akce se konala pod záštitou OÚ ve spolupráci s obecní knihovnou a SDH. Počasí bylo zpočátku přívětivé, potom ale navečer pršelo. Pro děti byl připraven následující program.

• V knihovně se konaly výtvarné činnosti a výroba ptáčků z barevných papírů.
  • Na školním dvoře probíhalo hromadné malování obrázků na bílé sololitové desky. Každý zájemce si mohl namalovat originální obrázek podle své fantazie. Pro nejmenší děti bylo připraveno barevné pískoviště a houpadla. Nechybělo ani opékané selátko a posezení pod pergolou.
  • V kulturním domě ve večerních hodinách zaujalo nejen děti, ale i dospělé vystoupení hudební skupiny PEPA BAND. Potom následovala večerní taneční zábava.

Tímto všem děkujeme za hojnou účast.

Více fotografií zde ke stažení

Vytvořeno: 4. 9. 2018
Poslední aktualizace: 4. 9. 2018 00:00