25. 5. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Dnes je 25.5.2019

Svátek má Viola

• Den Afriky
  • Mezinárodní den pohřešovaných dětí

Zítra má svátek Filip

Prázdninové malování 2018

Prázdninový pátek 17.8.2018 se děti z Petrůvek sešly na školním dvoře k netradiční zábavě.

Společně se pustily do výzdoby nově vznikajícího pískoviště. Dřevěný rám, štětce i vodou ředitelné barvy jim nachystal pan místostarosta. Děti se pustily do práce s velkou chutí a notnou dávkou fantazie. K malování se nechali strhnout i mnozí dospělí.

K občerstvení byl pro všechny aktivní účastníky i přihlížející přichystaný výborný kotlíkový guláš, o jehož přípravu se zasloužila rodina pana starosty.

Originální pískoviště je nyní ve dvoře zajímavým doplňkem, který dozajista jen tak nepřehlédnete.                                                                J.K.

Více fotografií zde ke stažení

Vytvořeno: 31. 8. 2018
Poslední aktualizace: 31. 8. 2018 00:00