Petrůvky - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Večer regionální literatury

Večer regionální literatury

V rámci celostátního týdne knihoven, který byl letos organizací SKIP vyhlášen na první týden měsíce října, se v naší obecní knihovně uskutečnil dne 5.10.2018 Večer regionální literatury.

Pro tuto příležitost nám MěK Třebíč přichystala speciální tematický výměnný soubor knih; tento zaujal především dospělé čtenáře. Dále měli návštěvníci knihovny k dispozici řadu výtisků od regionálních spisovatelů z vlastního knihovního fondu naší knihovny – pro dětské čtenáře to byly například knížky od paní spisovatelky Gabriely Kopcové. K nahlédnutí byly též školní a obecní kroniky, které zapůjčil OÚ Petrůvky. Zpestřením večera byla malá ukázka tzv. BOOK ARTU – výroby dekorativních předmětů z vyřazených knih.

Více fotografií ke stažení zde

Datum vložení: 15. 10. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 2. 2020 15:40