Petrůvky - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Setkání rodáků

Setkání rodáků

Obecní úřad v Petrůvkách pořádal dne 26.5.2018 v pořadí již třetí setkání rodáků.

Společně si zavzpomínat se svými kamarády a přáteli na dobu svého dětství a mládí a oživit tak veselé i smutné vzpomínky přišlo celkem přes 120 návštěvníků. Při vstupu do kulturního domu obdrželi všichni rodáci upomínkové předměty. Hlavní část programu zahájil v sále kulturního domu svým projevem a přípitkem starosta obce pan Ing. Jaroslav Novotný, ve kterém přivítal všechny přítomné. Minutou ticha uctil památku rodáků, kteří už nejsou mezi námi. Připomněl minulé, současné i budoucí dění v obci. Po slavnostních projevech následoval oběd. Podával se řízek s bramborovým salátem, limonády, pivo a víno. Ke kávě zákusky. Poté následovala exkurze do Odpadového centra Petrůvky, která byla doprovázena promluvou od ředitele ESKO-T panem Gregorem. Na zpáteční cestě autobusem mohli rodáci shlédnout opravu Horního rybníka, novou čtvrť a budoucí prostory pro sportoviště. Vše s podrobným výkladem od pana starosty. Po příjezdu následovala prohlídka místní knihovny, kde se promítala prezentace s fotografiemi rodáků a obce. Po celé odpoledne vyhrávala hudební kapela EVIS. K večeři se podávaly grilované klobásy s chlebem a hořčicí a pak následovala podařená taneční zábava, která pokračovala až do pozdních večerních hodin.

Poděkování patří obsluze a Vám všem, kteří jste se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě a vlastním průběhu třetího setkání s rodáky. Bez Vás by se nám nepodařilo takové velkolepé setkání uspořádat a věříme, že naši občané a rodáci budou na tuto akci rádi vzpomínat.

Více fotografií ke stažení zde

Datum vložení: 30. 5. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 2. 2020 15:52